Amazon Kadınlar Kulübü Tuğçe Özcan

ISBN:

Published: June 1st 2014

Paperback

205 pages


Description

Amazon Kadınlar Kulübü  by  Tuğçe Özcan

Amazon Kadınlar Kulübü by Tuğçe Özcan
June 1st 2014 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 205 pages | ISBN: | 7.58 Mb

Bir ev ve iş bulacağım, kendime tek başına bir dünya kurup kendi ayaklarımın üstünde duracağım. Ben kendi ayakları üstünde duran, güçlü, seksi, eğlenceli, stil sahibi bir kadınım. Bundan böyle kendi evimde, kendi kahve makinemde yaptığım kahvemiMoreBir ev ve iş bulacağım, kendime tek başına bir dünya kurup kendi ayaklarımın üstünde duracağım. Ben kendi ayakları üstünde duran, güçlü, seksi, eğlenceli, stil sahibi bir kadınım.

Bundan böyle kendi evimde, kendi kahve makinemde yaptığım kahvemi içerken kendi kanepeme yayılıp eski bir Fransız filmi izleyeceğim ve kendi kitaplığımdan aldığım bir kitapla kendi yatağımda canımın istediği saatte uykuya dalacağım. Mutfağımda her gün patates kızaracak. Karnabaharın eve girmesi yasaklanacak (annemle anneannemde karnabahar aşkı gibi bir şey var- yetti artık!).

Sadece ayakkabılarım için kocaman bir dolabım hatta odam olacak ve orta sehpam dergilerle dolup taşacak… Ve kimse bana etrafı toplamamı söyleyemeyecek! İşe gelince… Ben kendime güveniyorum. Stajyer olarak girsem bile sekiz aya kalmaz CEOluğa kadar yükselirim. İlk birkaç aydan sonra kendi odam olur mutlaka. Hatta bana bir asistan verirler. Ki versinler- çünkü iş hayatı çok yorucu.

Aşk kolay. Patronun oğlu ne güne duruyor? Tabii önce bir görmem lazım. Neticede evlilik öyle hızlı alınacak bir karar değil!Hayat belki bu kadar kolay değildir.Yine de eğlenceli olabilir…(Tanıtım Bülteninden)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Amazon Kadınlar Kulübü":


rodinatv.eu

©2009-2015 | DMCA | Contact us